Cześć!

Miło mi gościć Cię w Świecie VPN

Jeśli tu jesteś, to znaczy że szukasz sposobu aby zmienić adres IP na polski lub przeciwnie – chcesz wysyłać sygnał IP z zagranicy. Może próbujesz obejrzeć polską telewizję lub VOD, ale blokada geograficzna Internetu Ci na to nie pozwala? A może cenisz sobie swoją prywatność i chciałbyś szyfrować swoje połączenie nadając z innego adresu IP? Dla bezpieczeństwa wolisz ukryć swój prawdziwy adres IP podczas ściągania plików z torrentów? 

Jestem Piotrek, a sieci VPN używałem już do wszystkich wyżej wymienionych internetowych aktywności.  Z tym, że zanim zacząłem korzystać z dobrodziejstw VPN przewertowałem Internet w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie jak ominąć blokady geograficzne stron, czy ich cenzurę. 

Wypróbowałem też dziesiątki aplikacji zmieniających IP oraz darmowych VPNów, które nie zawsze działały z pożądaną przeze mnie skutecznością. Kiedy już zgłębiłem temat i zdałem sobie sprawę jak złożony i niezrozumiały jest on dla osób spoza branży komputerowej, postanowiłem rozjaśnić nieco sprawę. Stworzyłem tę stronę, która ma stanowić poradnik wyboru najlepszego VPN, dostosowanego do Twoich potrzeb. Cieszę się, że mogę Ci pomóc – zapraszam do zapoznania się z moimi artykułami rozjaśniającymi kwestię czym jest adres IP i do czego służy VPN oraz recenzjami poszczególnych dostawców sieci VPN i ich oferty.

W przeszłości padłem ofiarą cyberprzestępczości i był to przełomowy moment w moim życiu; zacząłem interesować się bezpieczeństwem w sieci i odkryłem główny powód istnienia VPN. Sam temat bardzo przypadł mi do gustu i jakkolwiek dziwnie to zabrzmi, uważam siebie za hobbystę jeśli chodzi o nowinki dotyczące ochrony prywatności. Z tego powodu sam regularnie testuję wszystkie polecane przeze mnie sieci VPN. W jaki sposób to robię? Korzystam z oferowanych okresów próbnych/gwarancyjnych. Prócz tego na stałe jestem wyposażony w moją ulubioną VPN, która pozwala mi porównywać właściwości pozostałych sieci. Z usług VPN korzysta również moja rodzina i niektórzy przyjaciele, którzy stanowią dla mnie dodatkowe źródło informacji.

Staram się regularnie odświeżać informacje w moich artykułach, jednak jestem tylko człowiekiem- nie stoi za mną armia pracowników wielkiego serwisu, którzy na zawołanie będą sprawdzali czy dany dostawca VPN wprowadził coś nowego. Wybacz mi proszę, jeśli któraś z podanych przeze mnie informacji straci ważność.

Wyznaję zasadę, że VPN najlepsza dla Ciebie, nie musi być wcale najlepszą siecią na rynku – musi być zaś siecią, najlepiej dopasowaną do Twojej potrzeby. Z tego powodu moje rankingi są szczere. Jeśli piszę o sieciach uniwersalnych, biorę pod uwagę całokształt użytkowania oraz cennik, w kwestii bezpieczeństwa przykładam wagę właśnie do tej cechy, zaś do streamingu nie polecę ci sieci najbezpieczniejszej, ale za to najszybszą.

MOJĄ MISJĄ JEST ZAPEWNIENIE CI KOMPLETNEGO WGLĄDU DO OFERTY NAJLEPSZYCH SIECI VPN DOSTĘPNYCH W POLSCE ORAZ SKORZYSTANIA ZE SZCZEREJ OPINII, KTÓREJ MOŻESZ ZAUFAĆ.

Dziękuję za Twój czas! Jeśli masz pytania skontaktuj się ze mną przez maila, znajdziesz mnie też na  FacebookuTwitterze.

© 2024 ŚWIAT VPN | Copyright text by https://www.swiatvpn.pl