You are currently viewing Świąteczne promocje VPN: Bezpieczeństwo pod choinkę

Świąteczne promocje VPN: Bezpieczeństwo pod choinkę

  • Post author:
  • Post category:Uncategorized

Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim czas radości, ale również czas, kiedy bardzo intensywnie korzystamy z Internetu. Prezenty pod choinką same się tam przecież nie pojawią – kurier dostarczy je najpewniej prosto pod Twoje drzwi lub do paczkomatu. Zwiększony ruch podczas zakupów online i wymiana życzeń przez sieć stwarzają jednak dodatkowe wyzwania związane z prywatnością i bezpieczeństwem w Internecie. W tym kontekście usługi VPN stają się niezastąpionym narzędziem, oferującym ochronę przed cyberzagrożeniami, a przy okazji możliwość korzystania z atrakcyjnych świątecznych promocji dzięki zmianie adresu IP.

I wiesz co jest najlepsze? To, że dostawcy VPN postanowili puścić do Ciebie oko i również zrobić Ci prezent na gwiazdkę. W okresie Świąt kupisz ich usługi w promocyjnej, wyjątkowo niskiej cenie. Dlaczego więc nie zrobisz sobie prezentu pod choinkę i nie wykupisz planu VPN? Przyjrzyjmy się najlepszym promocjom świątecznym w grudniu 2023.

 

SurfShark - najlepsza promocja na Święta w 2023

Świąteczna oferta od Surfsharka to prawie przedłużenie korzystnej promocji z okazji Czarnego Piątku – promocja jest minimalnie słabsza. Decydując się na Surfsharka w okresie Bożego Narodzenia, możemy cieszyć się zniżką, która wynosi aż -82% w przypadku 2 letniego planu abonamentowego. Dodatkowo, abonent ten otrzymuje 4 miesiące korzystania z VPN zupełnie za darmo.

Warto zauważyć, że różnice w cenach abonamentów wynikają głównie z dostępności dodatkowych funkcji. 

Promocją objęty jest również plan roczny, jednak tu zniżka wyniesie nieco ponad 70%.

Aby poznać więcej szczegółów i skorzystać z tej wyjątkowej oferty, trzeba odwiedzić oficjalną stronę SurfSharka. 

PureVPN -Świetna okazja na Gwiazdkę

Ok, przyznaję się bez bicia: dopuszczam się tu małej manipulacji, ponieważ świąteczna oferta PureVPN jest minimalnie lepsza niż SurfSharka. Zdecydowałem się jednak na wrzucenie tego dostawcy na drugie, nie pierwsze miejsce ponieważ mam do nich nieco mniejsze zaufanie niż do konkurencji. Według moich testów wykonywanych nieco ponad rok temu, PureVPN może czasem zawodzić kiedy mowa o prędkości połączenia, a ponadto znajdziemy tu pewnie niejasności w kwestii polityki zapisywania danych użytkowników. Jeżeli VPN jest Ci potrzebny jedynie do oglądania VOD zagranicą, PureVPN nadal będzie dobrym wyborem.

Decydując się na 2 letni plan u tego dostawcy VPN otrzymamy 84% zniżki oraz pomiędzy 5 a 3 miesiące usługi za darmo, w zależności od wybranego wariantu subskrypcji.

NordVPN - w 2023 oferta Świąteczna lepsza niż w Czarny Piątek!

Wprawdzie jest jeszcze wcześnie i nie wszystkie firmy udostępniają już promocje świąteczne (CyberGhost nadal żyje np. promocją z Cyber Monday), jednak z tych którzy zdecydowali się zrobić użytkownikom prezent na gwiazdkę możemy wymienić NordVPN. 

O ile na tle konkurencji, podczas czarnego piątku NordVPN wypadał słabo, o tyle promocja Świąteczna jest całkiem niezła. decydując się na rozszerzony wariant 2 letniego planu abonamentowego oszczędzimy 69% a dodatkowo otrzymamy 3 miesiące korzystania z VPN za darmo!

Niestety w przypadku krótszych subskrypcji oraz podstawowych planów NordVPN, promocja wygląda mniej imponująco. W wariancie najbardziej okrojonym, w planie rocznym zniżka wynosi jedynie 45%.